با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش دستگاه‌های شستشوی قالی و فرش، کارها بسیار آسان‌تر شده است، به محل و مغازه‌ای که به شستشوی فرش‌ها می‌پردازد، قالیشویی می‌گویند. در قدیم فرش شستن همیشه در منازل و حیاط‌ها انجام می‌گرفت، ولی با وجود آپارتمان‌ها و نبودن فضای کافی برای شست شوی فرش‌ها و همچنین ماشینی شدن زندگی‌ها باعث شده تا اکثر افراد قالی‌ها و فرش‌هایشان را به قالیشویی می‌دهند.

مبل‌شویی

تمیزکردن و شستشوی مبل با دستمال نمدار و یا مواد دیگر در خانه اصلانمی تواند ذرات ریز آلاینده و کثیفی‌ها را از بین ببرد و حتی گاهی با شیوه‌های نادرست باعث آسیب رساندن به مبل خواهید شد. خدمات خشک‌شویی با دستگاه مخصوص انجام می‌شود و بدون آسیب به رویه و اسکلت، مبلمان را تمیز می‌کند. باتوجه‌به اینکه حمل مبلمان به محل کارگاه به دلیل حجیم بودن آن بسیار مشکل است، ما برای شستن مبلمان در محل حاضر می‌شویم.

البته مبل‌شویی یک کار خیلی تخصصی‌تر بوده که حتماً باید توسط افراد حرفه‌ای با مواد شوینده مخصوص انجام گیرد.

 

195061 - قالیشویی و مبل‌شویی چرا؟
شستشوی فرش

شستشوی فرش‌ها امروز با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و با تکنولوژی‌های جدید انجام می‌گیرد و کارها را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر نموده است. امروز فرایند قالیشویی در کارگاه‌ها و کارخانه‌های قالیشویی تبدیل شده‌اند و یک شغل محسوب می‌شود زیرا جامعه نیازمند خدمات ارزنده‌ای در این حیطه است.
البته هنوز هم برخی از جاها قالی‌ها و فرش‌ها به‌صورت دستی شسته می‌شود. قالیشویی فرش‌ها امروز به دو نوع فرش ماشینی و دستباف تقسیم‌بندی‌شده که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده‌های آن باتوجه‌به نوع فرش تغییر پیدا می‌کند. امروز با وجود کمبود آب در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک برای شستن فرش‌ها استفاده شده و امکان بازیافت آب مصرفی نیز وجود دارد.

خدمات گروه بانو:

قالیشویی و مبل‌شویی بانو با تجربیات فراوان و ارائه خدمات با قیمت مناسب و کیفیت عالی در این زمینه می‌تواند فرش‌ها و قالی‌های شما را به طور کاملاً تمیز شستشوی نماید و حتی در منزلتان به شستشوی مبل‌هایتان بپردازیم.

تلفن:
02634118
02144631818

به این پست چند ستاره میدهید ؟ رای بدید
[کل: 1 میانگین: 5]
  • 21 مارس 2021
مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید 0